Au fost reluate lucrările în parcul de str. V. Stroescu...
Continuă lucrările de construcție și amenajare a parcului din partea de deal a orașului, str. V. Stroescu. Aici au fost deja pavate aleele, acum s-a început și instalarea băncilor. În cel mai apropiat timp, vor fi instalate felinarele, și vor fi plantați arbuștii și florile. Amintim că, proiectul „C...