Încă două stații noi au fost instalate în mun. Soroca...
Încă două stații noi au fost instalate în mun. Soroca. Una a fost amplasată vizavi de Liceul „I. Creangă”, iar cealaltă pe str. Independenței, în apropierea muzeului. Total, în acest an, în mun. Soroca au fost instalate cinci stații, pentru ultimele două din bugetul primăriei s-ai cheltuit circa 120...