Primăria a ieșit la curățenie...
Angajații primăriei, în frunte cu primarul Lilia Pilipețchi și lucrătorii de la Direcția Gospodăriei Locativ Comunale, au făcut curățenie pe malurile râulețului Racovăț, și la izvorul din regiune. Acțiunea a avut drept scop sensibilizarea cetățenilor să se implice, mai activ, în pregătirea municipiu...